IFD AWARDS 2021

Godātie jumiķa amata profesionāļi!

 

Biedrība  „Latvijas Jumiķu apvienība” kopā ar Starptautisko Jumiķu federāciju (Internationale Foederation des Dachdeckerhandwerks - IFD) organizē kārtējo profesionālo jumiķu meistardarbu konkursu  IFD AWARDS 2021 šādās nominācijās:

  • Slīpais jumts;
  • Metāla jumts;
  • Plakanais jumts;
  • Ventilējamā fasāde.

 Lai pieteiktos dalībai konkursā IFD AWARDS 2021, uzņēmējam ir jāveic šādas darbības:

  • jāiesniedz meistardarbs, kas ir tapis laikā posmā no 2019.gada septembra līdz 2021.gada jūnijam (meistardarbs jānofotografē un jāsūta uz e-pastu: info@jumiki);
  • jāiestājas biedrībā „ Latvijas Jumiķu apvienība” (ar iestāšanās noteikumiem var iepazīties biedrības mājas lapā jumiki.lv).

 

Konkurss IFD AWARDS 2021 starptautiskā žūrija izvērtēs iesniegtos meistardarbus un paziņos iegūtās nominācijas 15.10.2021, Pasākuma izskaņā 15.10.2021. tiek organizēts svinīgs pasākums ar apbalvošanu. Dalības maksu konkursā uzņēmējiem segs biedrība „Latvijas Jumiķu apvienība". Pašiem būs jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi.

Iepriekšējā IFD AWARDS 2019  konkursā kopumā startēja 200 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm. Starp pieciem uzvarētājiem bija 3 Latvijas firmas, kurām tika piešķirta nominācija „Labākais jumts 2019” vai „Labākā ventilējamā fasāde 2019".

SIA Almont piedalījās ar plakanā jumta meistardarbu, kas rotā Muzeja krātuves ēku, un ieguva 1.vietu savā kategorijā, savukārt SIA CMDB – ar fasādes izbūves meistardarbu Valsts Ventspils mūzikas vidusskolai ar koncertzāles funkciju, kas arī ieguva 1.vietu, savukārt SIA „Jumtu meistars”  piedalījās konkursā ar metāla jumta izbūvi Katlakalna evaņģēliski luteriskajai baznīcai, kas ieguva 2.vietu metāla jumtu kategorijā.

Ja esat ieinteresēti iznest savas valsts un sava uzņēmuma vārdu pasaulē, stiprināt savu reputāciju un uzņēmuma vārdu ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā tirgū, tad Jūs esat laipni aicināti pieņemt šo izaicinājumu!

Sūtiet savu pieteikumu aizpildot šo iesniegumu līdz 28.07.2021.

 

Foto: Uzvarētāji AWARD 2019

 

 

Cerot uz sadarbību,

Armands Liede

Dipl.Ing. Jumiķa amata meistars

Valdes priekšsēdētājs

Latvijas Jumiķu apvienība

Lizuma iela 5J, Rīga, LV 1006, Latvija

t.+371 29268323

e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sky Bet by bettingy.com