Aizvadīta dalība izstādē "Māja I 2022"

  Šogad izstādē, kas notika no 24. līdz 27. martam, Ekonomikas Ministrijas rīkotās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros iedzīvotāji un namīpašnieki tika informēti par kvalitatīvu ēku atjaunošanu un ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. Stendā kopā ar oficiālo dienestu pārstāvjiem no VUGD, PTAC un Ekonomikas ministrijas bija sastopami arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvji - Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija, Būvmateriālu ražotāju asociācija, kā arī Latvijas Jumiķu apvienība.

  Četrās izstādes dienās stendā atradās mūsu jumiķa amata meistari Ilmārs Jurjāns, Uldis Pīleņģis un Armands Liede, kas interesentus informēja par risinājumiem jumta un jumta konstrukciju atjaunošanā un uzturēšanā. Ņemot vērā šobrīd aktuālo valsts atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanā un novērojamo tendenci solāro paneļu iegādē un uzstādīšanā, ir svarīgi informēt par iespējamo kaitējumu nodarīšanu jumtam paneļu uzstādīšanas laikā, lai laikus varētu to novērst. Apvienības pārstāvji labprāt dalījās arī niansēs par jumta atjaunošanu, siltināšanu, materiālu izvēli un savietojamību atkarībā no jumta konstrukcijas un kalpošanas ilguma.

  LJA aicina pirms nopietniem darbiem allaž izvēlēties profesionāla eksperta novērtējumu, lai preventīvi novērstu kļūdas būvniecībā un izvairītos no nevajadzīgām izmaksām. Dzīvosim siltāk!

Foto: Inese Bērziņa

                   

       

 

 
Sky Bet by bettingy.com